Komputery, elektronika i telekomunikacja

Przygoda z elektroniką użytkową zaczyna się od konsoli do gier Atari 2600, która dotarła do nas z zagranicy w latach 70. zeszłego stulecia. Fascynacja technologiami komputerowymi zaczęła się w latach 80. poprzedniego wieku, kiedy pojawiły się pierwsze minikomputery typu ZX Spectrum. Później były przygody z minikomputerami Atari 800XL, Commodore 64. Wczytywanie gier z taśmy magnetofonowej, stacje dyskietek 5’25” z opcja turbo do 800XL, cartridge, „hackowanie” gier przez instrukcje PEEK/POKE. Później pojawiły się komputery osobiste PC, systemy operacyjne DOS, Windows, Linux i dalszy rozwój technologii informatycznych.

Dostęp wdzwaniany do Internetu umożliwił popularyzację technologii sieciowych, a szerokopasmowy mocno przyspieszył rozwój wielu usług internetowych i nie tylko.

Prowadzone na bieżąco badania rynku i śledzenie rozwoju nowych technologii, produktów, kierunków trendów, nowości umożliwia oferowanie klientom najnowszych produktów a także najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań.

Komputery
i oprogramowanie

Elektronika
i telekomunikacja

Nazwy OEM są zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich producentów oryginalnego sprzętu. Wszystkie nazwy, opisy, numery, symbole i znaki graficzne są używane wyłącznie w celach informacyjnych.